Kuidas osta lante

Kui Teil on soov osta minu tehtud lante: vobler, "Hiir" või haugi lanti siis toimige järgnevalt:

 1.  Voblerite hinnad on vastavalt 12€ ujuv ja 13€ uppuv.
 2.  Hiire hind nii uppuval kui ujuval on 20€.
 3. Haugi landi ehk Tandemi hind on 15€.
 4.  Kui olete leidnud endale sobiva landi, kirjutage mulle See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage 56919935.
  NB! Soovitud lante ei pruugi kohe valmis olla. Vastavalt olukorrale võib tellimusaeg olla kuni 3 nädalat.
 5. Või täida tellimis vorm
 6. Kui mul on olemas Teie soovitud landid, saadan Teile mailile arve. Kohe kui raha on laekunud, panen landid teele Aravete postkontorist, Teie poolt antud aadressile, turvaümbrikus tähitud maksikirjaga (3€ saatmiskulu lisan arvele). Soovi korral saan landid Teile saata ka Omniva pakiautomaati (4,5€).
  NB! Lante saan saata AINULT Omniva vahendusel. Smartposti jms teenuste kasutamine ei ole võimalik!
 7. Saadan Teie mailile vöötkoodi numbri, mille alusel saate jälgida saadetise teekonda www.omniva.ee lehel.
 8.  Kui lantide kätte saades arvate olevat petta saanud, palun võtke minuga KOHE ühendust. Soovi korral võtan landi tagasi.

* Lantide mõõdud ja kaalud on RANGELT umbkaudsed, pole mõtet millimeetreid ja 0,0... g. tõde sealt otsida, kellele see väga tähtis on palun arvesta siis.

Infoks

Seo lant tamiilile/nöörile lahtise aasaga või kasuta landilõksu. Hiirel tee sabasuled alguses korralikult märjaks. Kui lant läheb katki, ükskõik millal või mis põhjusel, parandan oma landi ära või vahetan uue vastu. Vana lant tuleb ainult tagasi saata. Kõik landid on põhjalikult kontrollitud jõe ääres, seega palun mitte mingil juhul ise landil midagi reguleerida. Küsimuste korral pöördu palun kohe otse minu poole. Kivi kotti!

Handmade Lures by Rando Tuisk | Käsitsi tehtud landid Rando Tuisk