Karp koos 2 sinu poolt valitud landiga

75.00 

Puhasta
NB! Landid valmivad ootejärjekorras. Kõik tellimused võtan töösse pärast arve tasumist. Tellimuse postitan hiljemalt 31 päeva möödudes arve laekumisest.
Tootekood: 2karp Kategooria:

Kirjeldus

Ujuv vobler

Uppuv vobler

Hiir ujuv

Hiir uppuv

Teadmiseks!
Lantide mõõdud ja kaalud on umbkaudsed, kuna tegu on puhta käsitööga. Seetõttu kahte täpselt ühesugust lanti kunagi ei valmi.
Eritellimusi ei tee.

Komplektilandid on oma olemuselt täpselt samasugused nagu tavalandid, erinevus on ainult välimuses.
Komplektilante on võimalik tellida nii täiskomplektina suures karbis (tammepuust karp, 10 voblerit ja 10 hiirt) kui ka väiksemas haavapuust karbis (1 vobler ja 1 hiir).
Väiksemal karbil on forellipilt, mida on võimalik näha tootepiltidelt. Soovi korral saab väiksemale karbile panna ka enda pildi, sellisel juhul tuleb saata see pilt mulle enne maili peale.
Komplektilante on võimalik tellida ka eraldi.

Kõikide minu lantide (voblerite, hiirte, ujuvate, uppuvate ja komplektilantide) kohta kehtib sarnane reegel:
1) Lant tuleb ALATI siduda tamiilile või nöörile lahtise aasaga või kasutada selleks landilõksu.
2) Lant peab olema nööri või tamiili küljes vabalt, umbsõlm pärsib landimängu.
3) Ujuvad landid on mõeldud püüdmiseks pinnalt või pinna lähedalt.
4) Uppuvaid lante ei uputa keele nurk, vaid neil tuleb lasta vajuda meelepärasesse sügavusse, seejärel vaikselt kerima hakata.
5) Hiirel tuleb teha sabasuled alguses korralikult märjaks.
6) Kõikide lantide mängusügavust vees saab reguleerida lihtsal viisil. Pikem vise, ridva otsa hoidmine veele lähemal ja aeglane kerimine viivad landi sügavamale. Ridva otsa hoidmine üleval ja kiirem kerimine toob landi automaatselt pinda. Ridva otsa kõrgusega veepinnast ja sobiv kerimiskiirus vastavalt jõevoolule annab võimaluse landi mängusügavust hõlpsalt reguleerida.

Kõik landid on põhjalikult kontrollitud jõe ääres, seega palun ise landil mitte midagi reguleerida. Kui lant läheb katki (olenemata ajast või põhjusest), parandan oma landi ära või vahetan uue vastu. Tingimusel, et vana lant saadetakse tagasi.