Vobler sinine – ujuv

25.00 

NB! Landid valmivad ootejärjekorras. Kõik tellimused võtan töösse pärast arve tasumist. Tellimuse postitan hiljemalt 31 päeva möödudes arve laekumisest.
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Teadmiseks!
Lantide mõõdud ja kaalud on umbkaudsed, kuna tegu on puhta käsitööga. Seetõttu kahte täpselt ühesugust lanti kunagi ei valmi.
Eritellimusi ei tee.

Kõikide minu lantide (erineva hinnaklassi voblerite, helendavate, hiirte, ujuvate ja uppuvate) kohta kehtib sarnane reegel:
1) Lant tuleb ALATI siduda tamiilile või nöörile lahtise aasaga või kasutada selleks landilõksu.
2) Lant peab olema nööri või tamiili küljes vabalt, umbsõlm pärsib landimängu.
3) Ujuvad landid on mõeldud püüdmiseks pinnalt või pinna lähedalt.
4) Uppuvaid lante ei uputa keele nurk, vaid neil tuleb lasta vajuda meelepärasesse sügavusse, seejärel vaikselt kerima hakata.
5) Hiirel tuleb teha sabasuled alguses korralikult märjaks.
6) Kõikide lantide mängusügavust vees saab reguleerida lihtsal viisil. Pikem vise, ridva otsa hoidmine veele lähemal ja aeglane kerimine viivad landi sügavamale. Ridva otsa hoidmine üleval ja kiirem kerimine toob landi automaatselt pinda. Ridva otsa kõrgusega veepinnast ja sobiv kerimiskiirus vastavalt jõevoolule annab võimaluse landi mängusügavust hõlpsalt reguleerida.

Kõik landid on põhjalikult kontrollitud jõe ääres, seega palun ise landil mitte midagi reguleerida. Kui lant läheb katki (olenemata ajast), parandan oma landi ära või vahetan uue vastu. Tingimusel, et vana lant saadetakse tagasi ja lanti ei ole ümber ehitatud ega ise parandatud.