Ostu info

Tellimine

Tellimuse sooritamiseks palun siseneda e-poodi ja lugeda kindlasti läbi lantide kohta käiv info. Peale e-poes tellimise sooritamist saadetakse teile automaatselt arve. Kuna teen töid jooksvas järjekorras, siis tellimuse võtan töösse pärast arve tasumist.
Arve saaja on Handmade Lures by Rando Tuisk ja tasumisel selgituseks palun märkida arve nr.
Tellimuse postitan hiljemalt 31 päeva möödudes arve laekumisest.
Landid postitan teie poolt antud aadressile, turvaümbrikus tähitud maksikirjaga (4.50€ saatmiskulu lisan arvele). Soovi korral saan landid Teile saata ka Omniva pakiautomaati (4,50€).
NB! Lante saadan AINULT Omniva vahendusel (Smartposti jms teenuste kasutamine ei ole võimalik!)
Küsimuste korral palun kirjutage randotuisk@gmail.com.

Landi info

Teadmiseks!
Kõik minu landid on oma olemuselt ühesugused. Erinev hinnavahe on tingitud ainult välimusest.
Lantide mõõdud ja kaalud on umbkaudsed, kuna tegu on puhta käsitööga. Seetõttu kahte täpselt ühesugust lanti kunagi ei valmi.
Eritellimusi ei tee.

Kõikide minu lantide (erineva hinnaklassi voblerite, helendavate, hiirte, ujuvate ja uppuvate) kohta kehtib sarnane reegel:
1) Lant tuleb ALATI siduda tamiilile või nöörile lahtise aasaga või kasutada selleks landilõksu.
2) Lant peab olema nööri või tamiili küljes vabalt, umbsõlm pärsib landimängu.
3) Ujuvad landid on mõeldud püüdmiseks pinnalt või pinna lähedalt.
4) Uppuvaid lante ei uputa keele nurk, vaid neil tuleb lasta vajuda meelepärasesse sügavusse, seejärel vaikselt kerima hakata.
5) Hiirel tuleb teha sabasuled alguses korralikult märjaks.
6) Kõikide lantide mängusügavust vees saab reguleerida lihtsal viisil. Pikem vise, ridva otsa hoidmine veele lähemal ja aeglane kerimine viivad landi sügavamale. Ridva otsa hoidmine üleval ja kiirem kerimine toob landi automaatselt pinda. Ridva otsa kõrgusega veepinnast ja sobiv kerimiskiirus vastavalt jõevoolule annab võimaluse landi mängusügavust hõlpsalt reguleerida.
7) Kõik landid on põhjalikult kontrollitud jõe ääres, seega palun ise landil mitte midagi reguleerida. Kui lant läheb katki (olenemata ajast), parandan oma landi ära või vahetan uue vastu. Tingimusel, et vana lant saadetakse tagasi ja lanti ei ole ümber ehitatud ega ise parandatud.

Helendav lant

Helendavad landid on mõeldud pimedas püügiks. Lant hakkab pimedas helendama kui talle enne mõnest valgusallikast valgust peale suunata. Tuhmumisel korrata protsessi.

Kinkekaart

* Teile tehakse 0 € väärtusega arve. Võtke see arve aluseks kinkekaardi eest tasumisel pangas.

* Kinkekaardi väärtus sõltub kinkekaardi eest tasutud summast, mis on teie enda vaba valik ostu
sooritades, kuid peab olema vähemalt 14 € (see on minu kõige odavama üksiku landi hind).

* Kinkekaarti ostes lisandub sellele lantide saatmiskulu juhul, kui ostu sooritades on sedasi
valitud (turvaümbrikus tähitud maksikirjaga 3,5 € ja Omniva pakiautomaati 4,5 €). Hiljem lantidele ise
järele tulles saatmiskulu arvele ei lisandu.

* Kinkekaardiga ostetud lantidele kehtivad täpselt samad reeglid nagu tavaostuga, kuid erinevusega, et 31 päeva
hakkab lugema mitte kinkekaardi ostust, vaid siis kui olen kinkekaardi saajalt saanud soovitud tellimuse.

* Füüsiliselt kinkekaarti ei saadeta. Kinkekaart on võimalik alla laadida failina ja see edastada
digitaalselt või siis välja printida. Kinkekaarti mulle näidata pole vaja, tuvastan
kinkekaardi väärtuse ülekande järgi.

* Soovi korral võite salvestada ja välja printida minu poolt pakutud kinkekaardi kujunduse.

Karbid

*Suur karp on tehtud tammepuust kuhu mahub 20 teie enda poolt valitud lanti. Suur karp maksab 500 eurot ja hind ei muutu sinna sisse valitud toodetest. Minu soovitus on karbi sisu komplekteerida kallimatest lantidest.

*Väike karp on tehtud haavapuust kuhu mahub 2 teie enda poolt valitud lanti. Väike karp maksab 75 eurot ja hind ei muutu sinna sisse valitud toodetest. Minu soovitus on karbi sisu komplekteerida kallimatest lantidest.

Küpsised Randotuisk.eu veebilehel

Sarnaselt paljudele teistele kasutab ka see veebileht „küpsisteks“ kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata meil lehte arendada ja tagada teile parim kasutajakogemus

Mis on „küpsised“?
Küpsised on väikesed tekstifailid, mida teie veebilehitseja (näiteks Internet Explorer, Google Chrome, Firefox või Safari) salvestab teie arvutisse või mobiiltelefoni. Küpsised lasevad veebilehtedel meeles pidada nende kasutajate eelistusi. Küpsistest võib mõelda ka kui veebilehe „mälust“, mis aitab sel kasutajaid ära tunda ja nende eelistustele vastavalt käituda.

Analüütika
Randotuisk.eu kasutab laialt levinud Google analüütikatarkvara ja mõõdab selle abil veebilehe külastatavust. Saadud andmete abil mõistame paremini külastajate käitumist lehel ja muudame mugavamaks selle kasutamist. Nimetatud tarkvara kasutab mitmeid küpsiseid, mille abil saame teada, kas veebilehe külastajad on sellel ka varem viibinud. Kui teie arvutis on sellised küpsised olemas, annab teie veebilehitseja sellest meile teada; kui teil neid aga veel pole, siis pakume neid teie veebilehitsejale. Sel moel on meil võimalik teada saada meie üksikkasutajate arvu ja seda, kui sageli nad meie lehte külastavad. Neid küpsiseid kasutatakse ainult statistikaeesmärkidel ja üksikkasutajaid ei ole võimalik nende abil tuvastada

Font
Kasutame oma kodulehel Google Fonts.