Ostu info

Tellimine

Tellimuse sooritamiseks palun siseneda e-poodi ja lugeda kindlasti läbi lantide kohta käiv info. Peale e-poes tellimise sooritamist saadetakse teile automaatselt arve. Kuna teen töid jooksvas järjekorras, siis tellimuse võtan töösse pärast arve tasumist.
Arve saaja on Handmade Lures by Rando Tuisk ja tasumisel selgituseks palun märkida arve nr.

NB! Landid valmivad ootejärjekorras. Kõik tellimused võtan töösse pärast arve tasumist. Tellimuse postitan hiljemalt 31 päeva möödudes arve laekumisest.*

Landi info

Teadmiseks!
Lantide mõõdud ja kaalud on umbkaudsed, kuna tegu on puhta käsitööga. Seetõttu kahte täpselt ühesugust lanti kunagi ei valmi.
Eritellimusi ei tee.

1) Lant tuleb ALATI siduda tamiilile või nöörile lahtise aasaga või kasutada selleks landilõksu.
2) Lant peab olema nööri või tamiili küljes vabalt, umbsõlm pärsib landimängu.
3) Landid on mõeldud püüdmiseks pinnalt või pinna lähedalt.
4) Mängusügavust vees saab reguleerida lihtsal viisil. Pikem vise, ridva otsa hoidmine veele lähemal ja aeglane kerimine viivad landi sügavamale. Ridva otsa hoidmine üleval ja kiirem kerimine toob landi automaatselt pinda. Ridva otsa kõrgusega veepinnast ja sobiv kerimiskiirus vastavalt jõevoolule annab võimaluse landi mängusügavust hõlpsalt reguleerida.
5) Kõik landid on põhjalikult kontrollitud jõe ääres, seega palun ise landil mitte midagi reguleerida. Kui lant läheb katki (olenemata ajast), parandan oma landi ära või vahetan uue vastu. Tingimusel, et vana lant saadetakse tagasi ja lanti ei ole ümber ehitatud ega ise parandatud.

Helendav lant

Helendav lant on mõeldud pimedas püügiks. Lant hakkab pimedas helendama kui talle enne mõnest valgusallikast valgust peale suunata. Tuhmumisel korrata protsessi.

Kinkekaart

* Teile tehakse 0 € väärtusega arve. Võtke see arve aluseks kinkekaardi eest tasumisel pangas.

* Kinkekaardi väärtus sõltub kinkekaardi eest tasutud summast, mis on teie enda vaba valik ostu
sooritades, kuid peab olema vähemalt 25 € (see on ühe landi hind).

* Kinkekaarti ostes lisandub sellele lantide saatmiskulu juhul, kui ostu sooritades on sedasi
valitud (turvaümbrikus tähitud maksikirjaga 4,5 € ja Omniva pakiautomaati 4,5 €). Hiljem lantidele ise
järele tulles saatmiskulu arvele ei lisandu.

* Kinkekaardiga ostetud lantidele kehtivad täpselt samad reeglid nagu tavaostuga, kuid erinevusega, et 31 päeva
hakkab lugema mitte kinkekaardi ostust, vaid siis kui olen kinkekaardi saajalt saanud soovitud tellimuse.

* Füüsiliselt kinkekaarti ei saadeta. Kinkekaart on võimalik alla laadida failina ja see edastada
digitaalselt või siis välja printida. Kinkekaarti mulle näidata pole vaja, tuvastan
kinkekaardi väärtuse ülekande järgi.

* Soovi korral võite salvestada ja välja printida minu poolt pakutud kinkekaardi kujunduse.

Küsimuste korral palun kirjutage randotuisk@gmail.com.

Küpsised Randotuisk.eu veebilehel

Sarnaselt paljudele teistele kasutab ka see veebileht „küpsisteks“ kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata meil lehte arendada ja tagada teile parim kasutajakogemus

Mis on „küpsised“?
Küpsised on väikesed tekstifailid, mida teie veebilehitseja (näiteks Internet Explorer, Google Chrome, Firefox või Safari) salvestab teie arvutisse või mobiiltelefoni. Küpsised lasevad veebilehtedel meeles pidada nende kasutajate eelistusi. Küpsistest võib mõelda ka kui veebilehe „mälust“, mis aitab sel kasutajaid ära tunda ja nende eelistustele vastavalt käituda.

Analüütika
Randotuisk.eu kasutab laialt levinud Google analüütikatarkvara ja mõõdab selle abil veebilehe külastatavust. Saadud andmete abil mõistame paremini külastajate käitumist lehel ja muudame mugavamaks selle kasutamist. Nimetatud tarkvara kasutab mitmeid küpsiseid, mille abil saame teada, kas veebilehe külastajad on sellel ka varem viibinud. Kui teie arvutis on sellised küpsised olemas, annab teie veebilehitseja sellest meile teada; kui teil neid aga veel pole, siis pakume neid teie veebilehitsejale. Sel moel on meil võimalik teada saada meie üksikkasutajate arvu ja seda, kui sageli nad meie lehte külastavad. Neid küpsiseid kasutatakse ainult statistikaeesmärkidel ja üksikkasutajaid ei ole võimalik nende abil tuvastada

Font
Kasutame oma kodulehel Google Fonts.